Tr
  .
  Foto Galeri Video Galeri Künye Gizlilik İletişim
  GÜNCEL EKONOMİ EĞİTİM SAĞLIK SİYASET SPOR İLANLAR HABER ARŞİV
  Alış : 5,4700 Satış : 5,4799 Alış : 4,8918 Satış : 4,9242 Alış : 3,1560 Satış : 3,1973
  SİYASET / Ak Parti Yozgat Milletvekili Dr. Ertuğrul Soysal Çayıralan’da Halk Günü Toplantısı Düzenledi
   
 
15.04.2018 tarihinde eklendi
647 defa okundu
Ak Parti Yozgat Milletvekili Dr. Ertuğrul Soysal Çayıralan’da Halk Günü Toplantısı Düzenledi

            Ak Parti Yozgat Milletvekili Dr. Ertuğrul Soysal; 13 Nisan 2018 Cuma günü  Halk Günü Toplantısı düzenledi.

            “Çayıralan ziyaretlerimizi sürekli gerçekleştiriyoruz” diyen Soysal; “Vatandaş bizi görmek istiyor. Bir her zaman sizin içinizdeyiz. Meclisimizin kapısı size her zaman açık. Biz vatandaşlarımıza her zaman her konuda yardımcı olmaya çalışıyoruz” dedi.

            Halk günü toplantısı düzenlemek üzere ilçemize gelen Soysal, ilk olarak Çayıralan Kaymakamlığını ziyaret ederek, Kaymakam Eroğlu’ndan yatırımlar hakkında bilgi aldı. İlçe Jandarma Konutanlığını ziyaret ederek asker ve rütbelilerle bir süre sohbet eden Ak Parti Yozgat Milletvekili Ertuğrul Soysal, yaptığı belediye ziyareti ardından Cuma namazı çıkışı parti binasında Halk Günü toplantısı düzenledi. Düzenlenen toplantıya İlçe Başkanı Arif Akpınar, Belediye Başkanı Yasin Şahiner, İl Genel Meclis Üyeleri Bülent Akpınar, Abdulbaki Karataş, köy muhtarları, parti yönetimi ve vatandaşlar katıldı.

            Halk Gününde vatandaşların istek ve sorunlarını dinleyen Soysal; “Ülkemizde ve Dünyada durumlar karışık” diyerek açıklamasına şöyle devam etti: “İçeride dışarı da hainler boş durmuyor. Ak Parti kurulduğu günden bugüne bizimle uğraşıyorlar. Halen de devam ediyorlar. En son 15 Temmuz’da son noktayı koymayı planladılar. Ama Allah onların oyunlarını bozdu. Şu anda ekonomi ve finans dalında darbe yapmaya uğraşıyorlar ama aldığımız önlemler bunların önüne geçiyor. Sizlerin yapması gereken elinizdeki değerlere, hükümete, vatanına sahip çıkmaktır. Bizim birlik ve beraberliğe ihtiyacımız var. Sağlam bir iradeyle yolumuza devam etmeliyiz. Başımızda dik duran bir başkanımız var” dedi. 

            “Türkiye’de güzel şeyler olduğu gibi Yozgat’ta da güzel şeyler olmaya devam ediyor” diyen Milletvekili Soysal; “Yozgat’a birçok yatırım kazandırdık. Şehir Hastanesinin gelmesi bile bu bizim için başlı başına bir nimet. Biz meclisdeki ofisimizi ziyaret ettiğimiz yerlere taşıyoruz. Halkımızın Meclise gelip masraf yapması yerine biz halkımızın yanına gidiyoruz. Halk günü adı altında toplantılar düzenliyoruz” dedi.

            “Son günlerde birçok olaylar oluyor” diyen Soysal; “Hiç kimse Türkiyesiz adım atamıyor. Türkiye’ye danışmadan kimse hareket edemiyor. Bu gündemi belirleyen bir ülke olduğumuzun kanıtıdır. Yozgat’ta son 7-10 senedir çok büyük işler yaptık. Şehir Hastanesinin ilk temelini atan ilimiz Yozgat. Havaalanının önümüzdeki bir ay içerisinde temelini atacağız. Diyanet Eğitim Merkezi ve Adalet Eğitim Merkezi açılmak üzere Adli Tıp Kurumumuz açıldı. Ilimize Tıp Fakültesi, Hukuk Fakültesi ve Veterinerlik Fakültesini kazandırdık. İlçelerimizdeki Meslek Yüksek Okullarını artırdık. Çayıralan Meslek Yüksek Okulunu da faaliyete geçireceğiz. Orman İşletme Müdürlüğünün gelmesinde büyük gayret sarfedildi. Adalet Sarayımız bitti açılış aşamasında. Kapalı Spor Salonundan sentetik çim sahaya, okullarımızdan yurtlarımıza ilçemize bir çok yatırıma imza attık.” dedi.

 
 
 
ÇOK OKUNANLAR  
 
 
SİTE ANKET  
 
İLANLAR  
 
 
REKLAM ALANI  
 
 
HAVA TAHMİN  
YOZGAT İLİ HAVA DURUMU
YOZGATYOZGAT
 
LİNKLER  
 
 
SİTE SAYAÇ  
 
Bu gün sitemizi : 433 kişi ziyaret etti
Dün sitemizi : 485 kişi ziyaret etti
Toplamda sitemizi : 403283 kişi ziyaret etti
İp Numaranız : 34.236.145.124
Sitemizde toplam kez gezinti yaptınız
   
 
 

ÇAYIRALAN HABER
Çayıralan Haber Gazetesi © Tüm Hakları Saklıdır
Tasarım : ayhan-v@hotmail.com