Tr
  .
  Foto Galeri Video Galeri Künye Gizlilik İletişim
  GÜNCEL EKONOMİ EĞİTİM SAĞLIK SİYASET SPOR İLANLAR HABER ARŞİV
  Alış : 5,3429 Satış : 5,3526 Alış : 4,8698 Satış : 4,9021 Alış : 3,0963 Satış : 3,1368
  SİYASET / Ak Parti Temayül Yoklamasını Yaptı. Sıra Genel Merkezde
   
 
06.05.2018 tarihinde eklendi
745 defa okundu
Ak Parti Temayül Yoklamasını Yaptı. Sıra Genel Merkezde

            24 Haziran 2018 Genel Seçimlerinde Ak Parti Yozgat İl Teşkilatına rekor başvuru yaşanırken,  Cumartesi günü partililer milletvekilleri aday adayları için oy kullandı.

            Yimpaş Alışveriş Merkezi Toplantı Salonunda 5 Mayıs 2018 Cumartesi günü 10:00-16:00 saatleri arasında yapılan temayül yoklamasına tüm ilçelerden ilçe başkanları, belediye başkanları, il genel meclis üyeleri, belde başkanları, kadın kolları başkan ve üyeleri, gençlik kolları başkan ve üyeleri, teşkilatta mahalle ve köy temsilcileri ile parti yönetim kurulları katıldı.

            Çayıralan İlçesinden 103 delegenin oy kullandığı temayül yoklamasında Yozgat genelinde yaklaşık ikibin delege oy kullanarak aday belirleme sürecine dahil oldular.

            Ak Parti Yozgat Milletvekili aday adaylığı için 38 kişi başvurmuş, bunlardan mevcut 4 milletvekilimiz Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, Milletvekilleri  A.Kadir Akgül, Yusuf Başer ve Ertuğrul Soysal temayüle katılmadılar. Aralarında Osman Coşkun’unda bulunduğu 34 aday adayı için parti delegeleri oy kullandı.

            34 Aday Adayı salon girişinde tek sıra partililerini karşılarken, aday adayı yakınları da adayları tanıtmak için broşür, kartvizit ve gül dağıttılar.

ADAY ADAYLARININ İSİMLERİ

AHMET ŞİMŞEK, AYHAN  CAN,  AYHAN ÇELİK,BAHRİ KAYABAŞ, BURHAN GÜVENÇ, CEMİL IŞIKSOY, ERCAN ÖZGAN,

ERDAL DUYAR, FATİH ARSLAN, GÜLHAN DULDA İMAMOĞLU, HAKAN HAMZA ŞÖHRET, HALİL İBRAHİM ŞAHİN, HARUN LEKESİZ, HASAN HAYRİ DOĞRUYOL, İSKENDER MİNAR, KAZİM EKİNCİ, MEHMET TURAN, MUHAMMED EMİN ERBEK, MURAT ÇALIŞKAN, NAZMİ ÜNSÜR, NESİMİ GÖZÜBÜYÜK, NURİYE ÖZEL, NURULLAH NURDOĞAN, OSMAN COŞKUN, ÖZKAN ATİK, SABİT AKDAŞ, SİBEL YILDIRIM, SUPHİ DAŞTAN, SÜMEYYA NUR AKBULUT, TALİP TANIŞ, TANER DEMİRER, TURGUT BAĞDATOĞLU, YUSUF CAN KILINÇ, YÜCEL DANİŞ

 
 
 
ÇOK OKUNANLAR  
 
 
SİTE ANKET  
 
İLANLAR  
 
 
REKLAM ALANI  
 
 
HAVA TAHMİN  
YOZGAT İLİ HAVA DURUMU
YOZGATYOZGAT
 
LİNKLER  
 
 
SİTE SAYAÇ  
 
Bu gün sitemizi : 170 kişi ziyaret etti
Dün sitemizi : 439 kişi ziyaret etti
Toplamda sitemizi : 380565 kişi ziyaret etti
İp Numaranız : 54.227.76.180
Sitemizde toplam kez gezinti yaptınız
   
 
 

ÇAYIRALAN HABER
Çayıralan Haber Gazetesi © Tüm Hakları Saklıdır
Tasarım : ayhan-v@hotmail.com