Tr
  .
  Foto Galeri Video Galeri Künye Gizlilik İletişim
  GÜNCEL EKONOMİ EĞİTİM SAĞLIK SİYASET SPOR İLANLAR HABER ARŞİV
  Alış : 5,6316 Satış : 5,6417 Alış : 5,2188 Satış : 5,2534 Alış : 3,2203 Satış : 3,2625
  SİYASET / MHP YOZGAT MİLLETVEKİLİ SEDEF VE CHP YOZGAT MİLLETVEKİLİ KEVEN MAZBATALARINI İL SEÇİM KURULU BAŞKANI TURGAY ÇOLAK’IN ELİNDEN ALDILAR
   
 
09.07.2018 tarihinde eklendi
1371 defa okundu
MHP YOZGAT MİLLETVEKİLİ SEDEF VE CHP YOZGAT MİLLETVEKİLİ KEVEN MAZBATALARINI İL SEÇİM KURULU BAŞKANI TURGAY ÇOLAK’IN ELİNDEN ALDILAR

SEDEF, MAZBATASINI ALDI

Sedef, beraberinde İl Başkanı Ferhat Altan, Merkez İlçe Başkanı Tekin Irgatoğlu, Kadın Kolları Başkanı Gülseren Sarıoğlu ve partililerle birlikte İl Seçim Kurulu'na giderek mazbatasını aldı. Yozgat Adliyesi'ne gelen heyeti İl Seçim Kurulu Başkanı Turgay Çorak makamında ağırladı. İl Seçim Kurulu Başkanı Turgay Çorak, Yozgat'ta seçimlerin kanundaki nizamlara uygun bir şekilde, güven ve huzurlu bir ortamda yapıldığını ve tamamlandığını belirterek milletvekili seçilen isimlere başarı diledi. MHP İl Başkanı Ethem Sedef de seçimlerde fedakarca görev yapan İl Seçim Kurulu personeline teşekkür etti. İl Seçim Kurulu Başkanı Turgay Çorak'dan mazbatasını alan Ethem Sedef, “Büyük Türk Milleti ve Yozgatlı hemşerilerimizin bizlere emaneti milletvekili mazbatamızı İl Seçim Kurulu başkanımızdan almış bulunuyoruz. Bundan sonra artık hizmet süreci başlıyor. Memleketimize hayırlı olsun” şeklinde konuştu.

ALİ KEVEN'DE TEŞKİLATIYLA BİRLİKTE MAZBATASINI ALDI

24 Haziran seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi (CHP)'den Yozgat Milletvekili seçilen Ali Keven, İl Teşkilatı ile birlikte İl Seçim Kuruluna giderek mazbatasını aldı.

CHP Milletvekili Ali Keven, beraberinde İl başkanı Abdullah Yaşar ve partililerle birlikte Yozgat İl Seçim Kurulu Başkanı Yozgat Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Turgay Çolak'ın makamına geçerek bir süre sohbet ettikten sonra mazbatasını aldı.

                Mazbata takdim törenine seçim kurulu Hakimleri Gülizar Altındal Kaya ve Bilal Köksal'da katıldı. CHP İl Başkanı Abdullah Yaşar, mazbata takdimi öncesi yaptığı konuşmada, Milletvekili Ali Keven'e hayırlı uğurlu olsun dileklerinde bulunarak başarılar diledi.

                CHP Milletvekili Ali Keven ise kendisine Yozgatlıların ciddi sorumluluk yüklediğini belirterek, “Yozgat adına bana önemli görevler düşüyor. Bana ciddi bir görev ve sorumluluk verildi. Görevimi hakkıyla yapacağıma inanıyorum. Ülkemiz sıkıntılı bir süreçte, Yozgat'ın ciddi sorunları var. Bu sorunları mecliste takip edeceğim. Yozgatlıya borcumu ödemek istiyorum. 40 yıldır mücadele veriyorum ve bugün mücadelemi taçlandırdım. Bana destek verenlere, vermeyenlere teşekkür ediyorum. Bu başarı Yozgatlının eseri” diye konuştu.

Konuşmaların ardından günün anısına hatıra fotoğrafı çekildi.

 
 
 
ÇOK OKUNANLAR  
 
 
SİTE ANKET  
 
İLANLAR  
 
 
REKLAM ALANI  
 
 
HAVA TAHMİN  
YOZGAT İLİ HAVA DURUMU
YOZGATYOZGAT
 
LİNKLER  
 
 
SİTE SAYAÇ  
 
Bu gün sitemizi : 396 kişi ziyaret etti
Dün sitemizi : 443 kişi ziyaret etti
Toplamda sitemizi : 454104 kişi ziyaret etti
İp Numaranız : 3.81.73.233
Sitemizde toplam kez gezinti yaptınız
   
 
 

ÇAYIRALAN HABER
Çayıralan Haber Gazetesi © Tüm Hakları Saklıdır
Tasarım : ayhan-v@hotmail.com