Tr
  .
  Foto Galeri Video Galeri Künye Gizlilik İletişim
  GÜNCEL EKONOMİ EĞİTİM SAĞLIK SİYASET SPOR İLANLAR HABER ARŞİV
  Alış : 6,1252 Satış : 6,1362 Alış : 5,5475 Satış : 5,5842 Alış : 3,4688 Satış : 3,5142
  SİYASET / Başer, İlçe İstişare Toplantısına Katıldı
   
 
02.09.2018 tarihinde eklendi
659 defa okundu
Başer, İlçe İstişare Toplantısına Katıldı

            Beraberinde Ak Parti Yozgat İl Başkanı Celal Köse ve Merkez İl Genel Meclis Üyesi Ali Açıkgöz ile Ak Parti Çayıralan İlçe İstişare toplantısına katılan Ak Parti Yozgat Milletvekili Yusuf Başer burada partililerine hitap etti.

            “Ak Parti ailesi bir buğday başağı gibidir” diyen Başer; “Biz Ak Parti olarak kurulduğumuz günden bu yana 7 bölgeyle beraber yaşıyoruz. Lazıyla, Türk'üyle, Kürdüyle, Alevisiyle, Sünnisiyle birleşiyoruz ve gelecek kuşaklara da böyle bir Türkiye bırakmak istiyoruz. Bunun yolu da birbirini sevebilmektir. Ak Parti ailesi bir buğdayın başak tanesi gibidir. Her birinin farklı görevleri var. Kadın Kolları, gençlik kolları, belediyesi, il genel meclis üyeleri, belediye meclis üyeleri, mahalle temsilcisi, belde temsilcisi vb.  olduğu gibi biz buğdayın başak taneleriyiz. Bizde ki amaç da başak tanesi gibi bir ve beraber olabilmektir. Nasıl başak tanesinden bin tane düştüğü zaman o gücü verimi düşürüyorsa bizim de siyasetçiler olarak asli görevimiz bir ve beraber olmaktır. Biz eğer bunu yapabilirsek önümüz ve yarınımız aydınlık olacaktır” dedi.

            “Kimseden emir ve talimat almayan milleti rehber edinen  ve milletin emir ve talimatları doğrultusunda hareket eden sadece bölgesinde değil dünya çapında söz sahibi bir ülke haline getirmek isteyen bir Başkanımız var” diyen Başer; “Tayyip Erdoğan öyle bir noktaya geldi ki Türkiye'nin kaderi Tayyip Erdoğan'a bağlı. 2008 yılında yine bugün ki gibi ekonomik kriz söz konusuydu. Tayyip Erdoğan teğet geçecek dedi ve öyle de oldu. Ekonomik kriz derinleşirse Tayyip Erdoğan'ı düşüreceklerini zannettiler ama Tayyip Erdoğan'ın milletten aldığı güç ile beraber engeli aştık. Özellikle Türkiye ekonomik anlamda İmf'den borç alan bir ülke halinden kurtulduğu andan itibaren yeniden Tayyip Erdoğan'ın üzerinde Türkiye'ye operasyon çekmeye başladılar. Birkaç ağacı bahane etmek suretiyle gezi olaylarını başlattılar. Sadece Türkiye'de değil Yozgat genelinde de yılda 5 milyona yakın ağaç dikiyoruz. İktidara geldiğimiz Yozgat’ın ağaçlandırma seviyesi %   14 iken, şuan 20 lere yaklaştı.  Türkiye ne zaman kendi ayakları üzerine bastığı andan itibaren Türkiye'nin kaderiyle Tayyip Erdoğan'ın kaderi aynı olduğu için Tayyip Erdoğan'ın ayağını tökezletmeye çalıştılar. Başaramadılar. Şimdi de başaramıyacaklar” dedi.

            2019 yılı Mart ayında yapılacak olan Yerel Seçimlere’de değinen Ak Parti Yozgat Milletvekili Başer; “Çayıralan’daki birlik ve beraberliğin ne kadar güçlü olduğunu biliyorum. İlçe Teşkilatından, belediyesine, İl Genel Meclis üyelerinden, belediye meclis üyelerine bu zamana kadar uyum içerisinde başarıyı yakaladınız. Bundan sonra da bu beraberlikle yine Çayıralan’ı hep birlikte kazanacağız. Siyasette benlik hissini bir kenara bırakıp, birlikte başaracağız” diyerek “31 Mart'a kadar hep beraber gönülleri feth etmeye hazır olalım. Çalışmalarımıza şimdiden başlayalım” dedi.

 
 
 
ÇOK OKUNANLAR  
 
 
SİTE ANKET  
 
İLANLAR  
 
 
REKLAM ALANI  
 
 
HAVA TAHMİN  
YOZGAT İLİ HAVA DURUMU
YOZGATYOZGAT
 
LİNKLER  
 
 
SİTE SAYAÇ  
 
Bu gün sitemizi : 226 kişi ziyaret etti
Dün sitemizi : 191 kişi ziyaret etti
Toplamda sitemizi : 428784 kişi ziyaret etti
İp Numaranız : 34.204.0.181
Sitemizde toplam kez gezinti yaptınız
   
 
 

ÇAYIRALAN HABER
Çayıralan Haber Gazetesi © Tüm Hakları Saklıdır
Tasarım : ayhan-v@hotmail.com