Tr
  .
  Foto Galeri Video Galeri Künye Gizlilik İletişim
  GÜNCEL EKONOMİ EĞİTİM SAĞLIK SİYASET SPOR İLANLAR HABER ARŞİV
           
  SİYASET / KONUKLAR'DA AK PARTİ'DEN İKİ ADAY YARIŞACAK
   
 
11.04.2013 tarihinde eklendi
22307 defa okundu
KONUKLAR'DA AK PARTİ'DEN İKİ ADAY YARIŞACAK

Konuklar Belediyesi İçin Ak Parti’den Aday Adaylığını Açıklayan Ramazan Höke’nin Ardından Başkan Muammer Çetin’de Partisinden İstifa Edip Ak Parti’den Aday Adaylığını Açıkladı

                Konuklar Kasabasında görevinden istifa edip Ak Partiden aday adaylığını açıklayan Ramazan Höke’nin ardından mevcut MHP’li Belediye Başkanı Muammer Çetin’de partisinden istifa edip Ak Parti’den aday adaylığını açıkladı.

                Ak Parti Konuklar Kasabası Belediye Başkan aday adayı Ramazan Höke ile ilgili olarak geçtiğimiz sayıda tanıtım yazısını yazmıştık. Höke’nin kasabayla ilgili olarak projelerini, gelecek sayılarımızda sizlerle buluşturacağız.

                Sürpriz bir şekilde partisinden istifa edip Ak Parti’ye gelerek başvuru yapan ve aday adayı olan Muammer Çetin herkesi olduğu gibi bizleri de şaşırttı.

                Başkan Muammer Çetin’in aday adaylığını alan Ak Parti Çayıralan İlçe Başkanı Bülent Akpınar; aday adaylığı sürecinin hızla devam ettiğini dile getirerek şöyle dedi: “Konuklar kasabasında Ramazan Höke isimli arkadaşımız memur olması sebebiyle bulunduğu görevinden istifa edip bizden aday adayı oldu. Mevcut belediye başkanı Muammer Çetin’de MHP’den istifa edip partimizden aday adayı olmayı istedi. Bizlerde başvurusunu kabul ettik. 16-17 Kasım 2013 tarihlerinde Yozgat’ta aday adaylarımızla ilgili olarak temayül yoklamaları yapılacak. Genel merkez; teşkilatımızın, kadın kollarımızın, gençlik kollarımızın fikrini aldıktan sonra temayül yoklamalarını da dikkate alıp, adayımızı açıklayacak. Şu an itibariyle bizler bütün aday adaylarına eşit mesafedeyiz. Genel Merkezimiz tarafından belirlenecek olan adayla yola devam edip, teşkilat olarak adayımıza seçimlerde tam destek olalcağız. Konuklar Kasabasını da Ak Parti’yle buluşturup hizmetimize devam etmek istiyoruz” dedi.

KASABAM İÇİN ÇOK ÇALIŞTIM. ÇALIŞMAYA DA DEVAM EDECEĞİM.

                Partisinden istifa edip Ak Parti’den aday adaylığını açıklayan ve bir basın açıklaması yapan başkan Muammer Çetin; “2009 yılı Mart ayında göreve geldim. Belediye bütçemiz, şahsi çabamız, ekibimin kollektifliği ve personellerimizin gayretleriyle; hizmet aracı, kepçe, itfaiye ve çöp arabası aldık” diyerek açıklamasına şöyle devam etti: “Mezarların önü, okulun önü, karşı mahalle, yukarı cami önü, tepeye kadar uzanan 7 yol yaptık ve halen yol yapımımız devam etmektedir. Dönüşümlü olarak bir çok kasabamız garibanına ekmek verdik ve vermeye devam ediyoruz. Pazar yerindeki duvarla beraber çok yere duvar inşa ettik” dedi.

                Göreve geldiği güne kadar Konuklar Belediyesinin kredisinin tükenmiş olduğunu dile getiren Çetin; “ Bir vidaya muhtaç, kepçeye teker alamayan ve de bir ihtiyacı olduğunda “Hele Konuklar Belediyesi mi?” Denilip kapıdan kovulan belediyemize itibar kazandırıp, şimdi civarın belediyesi olarak anılmasını sağladık. Bazı camilerin kömür ihtiyacından buraların bakımına, okulun her ihtiyacına koşup, bahçesine çocuk parkı yaptık. 17 yıl salıncağı görmeyen çocuklarımıza bu imkânı verdik. Şenlik yerini değiştirip, 2011 yılı hariç her yıl şenlik düzenleyip birliği-beraberliği sağlamaya çalıştık. Kasaba içinden geçen dereye müracaat ve proje yapıp, onaylayıp her türlü taahhütü vererek D.S.İ. Tarafından ıslah edilmesini sağladık. Bunlarla beraber vatandaşın hemen hemen her ihtiyacını karşılayacak, bir belediyenin yapabileceği hangi imkan var ise bunları sunmaya çalıştık. Süleymanağa köyü mevkiinden su çıkardık. Zamanımız yeterse şebekeye katacağız. Anans sistemimizi kablosuz hale getirip, Banakara’ya da bu sistemi ve çöp konteynırı koyarak oradaki insanlarımıza da vatandaş olduğunu gösterdik” dedi.

                “Kara Hüseyin mevkiinde bir piknik alanı çalışmamız devam etmekte olup, traktör vagonundan tutun, tüm araçların dizaynları yapılmıştır” diyen Muammer Çetin Ak Parti’yi neden tercih ettiğiyle ilgili olarak ise; “Bütün bunlara rağmen, ekibimizle beraber gördük ki; bazı prosüdürleri aşamadık. Bu prosüdürleri aşmak için hükümet desteğiyle daha da Kasabama hizmeti fazla getireceğime inandığımızdan dolayı 2014 yılında yapılacak olan yerel seçimlerde Ak Parti’yi tercih ettik” dedi.

 
RAMAZAN HÖKE 4,11,2013
 
 
ÇOK OKUNANLAR  
 
 
SİTE ANKET  
 
İLANLAR  
 
 
REKLAM ALANI  
 
 
HAVA TAHMİN  
YOZGAT İLİ HAVA DURUMU
YOZGATYOZGAT
 
LİNKLER  
 
 
SİTE SAYAÇ  
 
Bu gün sitemizi : 51 kişi ziyaret etti
Dün sitemizi : 173 kişi ziyaret etti
Toplamda sitemizi : 629208 kişi ziyaret etti
İp Numaranız : 3.235.101.50
Sitemizde toplam kez gezinti yaptınız
   
 
 

ÇAYIRALAN HABER
Çayıralan Haber Gazetesi © Tüm Hakları Saklıdır
Tasarım : ayhan-v@hotmail.com