Tr
  .
  Foto Galeri Video Galeri Künye Gizlilik İletişim
  GÜNCEL EKONOMİ EĞİTİM SAĞLIK SİYASET SPOR İLANLAR HABER ARŞİV
           
  SİYASET / Şahiner “Çayıralan’da Yaşayan Halkımızın Tamamının Belediye Başkanı Olacağım”
   
 
1.12.2013 tarihinde eklendi
16985 defa okundu
Şahiner “Çayıralan’da Yaşayan Halkımızın Tamamının Belediye Başkanı Olacağım”

Şahiner “Çayıralan’da Yaşayan Halkımızın Tamamının Belediye Başkanı Olacağım”

                Ak Parti Çayıralan Belediye Başkan aday adayı Yasin Şahiner; seçilmesi halinde yapacağı projeleriyle ilgili olarak gazetemize açıklamada bulundu.

ÇAYIRALAN’DA YAŞAYAN HALKIMIZIN TAMAMININ BELEDİYE BAŞKANI OLACAĞIM.

                “Belediye Başkanlığına Ak Parti’den aday adayı olarak müracaatta bulundum” diyen Yasin Şahiner;”Eğer ki aday olur ve seçimleri kazanırsam; Çayıralan’da yaşayan halkımızın tamamının belediye başkanı olarak, eşit, adaletli şekilde hizmet edeceğim” dedi.

                İlçenin hızlı göç verdiğini hatırlatan Şahiner; “İlçemizin kalkınması ve nüfus kaybının önüne geçilmesi için 1000 öğrenci kapasiteli Meslek Yüksekokulunun yapımına belediye olarak ve değerli iş adamımız Hüseyin Eryılmaz beyle müştereken çalışacak, bir an önce bitirilmesi için çaba sarf edeceğim” dedi.

                “Kurban derilerinin Yüksekokulumuza verilmesi hususunda Çayıralan çok duyarlılık gösterdi” diyen Çayıralan Ak Parti Belediye Başkan aday adayı Yasin Şahiner; “Çok değerli köy, kasaba ve Çayıralan’lı halkımız Meslek Yüksekokulu için geçtiğimiz Kurban Bayramında

 Oldukça duyarlı davranarak kurban derilerini bağışladılar. Kurban derilerini verenlere, toplayıp pazarlayan, emek veren herkese               teşekkür ediyorum” diyerek “Sağduyulu vatandaşlarımızın yüzünü kara çıkartmayacağım” dedi.

İLÇEMİZE YÜKSEK OKUL AÇILIRSA NE OLUR?

                Yüksekokulun bir an önce Çayıralan İlçesine gelmesi gerektiğini savunan Ak Parti aday adayı Yasin Şahiner; ‘yapılan inceleme ve araştırmalara göre ilçemize yıllık yaklaşık 6 Milyon TL nakit para girecek’ diyerek bu paradan; kiralık ev sahipleri,  bakkallar, manavlar, kasaplar, kırtasiyeciler, nakliyeciler ve yolcu taşıma firmaları, eczacılar, belediye, maliye, eğlence sektörleri, vs. Herkes faydalanacak” dedikten sonra: “kişi başına düşen gelir Bin TL artacak, Yeni işyerleri ve istihdam alanları açılacak” dedi.

                “Siz değerli halkımız tarafından tercihe layık görülürsek; Belediye olarak Meslek Yüksekokulunun yapımı için makina, alet ve edevat, insangücü yardımında bulunulacak” diyen aday adayı Yasin Şahiner; “ Ak Parti iktidarımızın değerli bakan ve milletvekilleriyle istişare edilerek yardım talebinde bulunulacağız. İktidarın nimetlerinden ilçemize, içinde bulunduğumuz belediye döneminde yapılmayan, alınmayan, eksiklerin alınması ve yapılması için çaba sarfedeceğim” diyerek “Benim halkım her şeyin en iyisine layıktır” dedi.

 
 
 
ÇOK OKUNANLAR  
 
 
SİTE ANKET  
 
İLANLAR  
 
 
REKLAM ALANI  
 
 
HAVA TAHMİN  
YOZGAT İLİ HAVA DURUMU
YOZGATYOZGAT
 
LİNKLER  
 
 
SİTE SAYAÇ  
 
Bu gün sitemizi : 116 kişi ziyaret etti
Dün sitemizi : 190 kişi ziyaret etti
Toplamda sitemizi : 650389 kişi ziyaret etti
İp Numaranız : 3.239.236.140
Sitemizde toplam kez gezinti yaptınız
   
 
 


ÇAYIRALAN HABER
Çayıralan Haber Gazetesi © Tüm Hakları Saklıdır
Tasarım : ayhan-v@hotmail.com