Tr
  .
  Foto Galeri Video Galeri Künye Gizlilik İletişim
  GÜNCEL EKONOMİ EĞİTİM SAĞLIK SİYASET SPOR İLANLAR HABER ARŞİV
  Alış : 5,4700 Satış : 5,4799 Alış : 4,8918 Satış : 4,9242 Alış : 3,1560 Satış : 3,1973
  EĞİTİM / Miniklerin mezuniyet heyecanı
   
 
13.05.2018 tarihinde eklendi
765 defa okundu
Miniklerin mezuniyet heyecanı

            İlçemiz Anaokulu öğrencileri yıl sonu gösterileri ile mezuniyet heyecanını velileriyle birlikte yaşadılar.

            Çayıralan Belediye Kültür Merkezi’nde Cuma günü saat 18:00’de düzenlenen mezuniyet gecesinde; öğrenciler öğretmenleri eşliğinde çeşitli gösteri düzenlediler.

            Mezuniyet gecesinde Çayıralan Anaokulu Minik Papatyalar Sınıfı, öğretmenleri Ayşegül Sarıalan rehberliğinde dans gösterileri, Minik Yıldızlar Sınıfı, öğretmenleri Emel Kırdar yönetiminde dans gösterileri ve Din Eğitimi Öğretmeni Şerife Akın rehberliğinde hadis dinletisi ve Uğur Böcekleri sınıfı, öğretmenleri Çiğdem Özbay yönetiminde dans gösterileri ve dua dinletisi ile seyircilerin beğenisini topladılar.

            Mezuniyet gecesinde bir konuşma yapan Okul Müdürü Hafize Akpınar, katılımlarından dolayı herkese teşekkür ederken; “değerli veliler;  bu güzel evlatlarımızı en iyi şekilde yetiştirmek ve geleceğimizi onlara emanet etmek bizlere gurur veriyor” diyerek okul öğretmen ve yardımcı personellerine ayrı ayrı teşekkür etti.

             İlçe Kaymakam Vekili Fatih Eroğlu, Çayıralan Belediye Başkan Vekili Ömer Osman Bekyürek, Ak Parti İlçe Başkanı Arif Akpınar, daire amirleri, veliler  ve çok sayıda vatandaşın katıldığı  Mezuniyet gecesinde Uğur Böcekleri sınıfının diplomalarını İlçe Kaymakam Vekili Fatih Eroğlu, Minik Yıldızlar sınıfının diplomalarını Başkan Vekili Ömer Osman Bekyürek ve Minik Papatyalar sınıfının diplomalarını ise İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Bozdağ verdi. Belge dağıtım töreni ardından tüm öğrenciler sahneye alınırken, hep birlikte havaya keplerini fırlattılar.

            Düzenlenen mezuniyet gecesi programı ardından öğrencilerin sene boyunca hazırladıkları resim sergisi protokol tarafından açılarak vatandaşlar birlikte sergi gezildi. 

 
 
 
ÇOK OKUNANLAR  
 
 
SİTE ANKET  
 
İLANLAR  
 
 
REKLAM ALANI  
 
 
HAVA TAHMİN  
YOZGAT İLİ HAVA DURUMU
YOZGATYOZGAT
 
LİNKLER  
 
 
SİTE SAYAÇ  
 
Bu gün sitemizi : 447 kişi ziyaret etti
Dün sitemizi : 485 kişi ziyaret etti
Toplamda sitemizi : 403297 kişi ziyaret etti
İp Numaranız : 34.236.145.124
Sitemizde toplam kez gezinti yaptınız
   
 
 

ÇAYIRALAN HABER
Çayıralan Haber Gazetesi © Tüm Hakları Saklıdır
Tasarım : ayhan-v@hotmail.com