Tr
  .
  Foto Galeri Video Galeri Künye Gizlilik İletişim
  GÜNCEL EKONOMİ EĞİTİM SAĞLIK SİYASET SPOR İLANLAR HABER ARŞİV
  Alış : 5,3429 Satış : 5,3526 Alış : 4,8698 Satış : 4,9021 Alış : 3,0963 Satış : 3,1368
  GÜNCEL / DİJİTAL MUHASEBE VE VERGİDE GÜNDEM SEMİNERİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ…
   
 
11.02.2018 tarihinde eklendi
447 defa okundu
DİJİTAL MUHASEBE VE VERGİDE GÜNDEM SEMİNERİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ…

Yozgat smmm odası olarak Dijital Muhasebe ve  Vergide  Gündem  başlıkları altında   Meslektaşlarımıza  seminer vermeye devam ediyoruz.

Meslektaşlarımıza “Muhasebede e-süreç” başlığı altında  “Mesleğimiz gereği hıza ayak uydurmak durumundayız”

Bulut;Dijital Muhasebe ve Vergide Gündem” konulu seminer düzenlendi. Açılış konuşmasını Oda Başkanı Ahmet BULUT gerçekleştirirken, TÜRMOB Eğitmeni  Nusret Kurdoğlu 'nun yaptığı sunumda, muhasebede e-süreç, vergide gündem konularını ele aldı.

Seminerin açılış konuşmasını gerçekleştiren Oda Başkanı Ahmet BULUT konuya ilişkin bilgilendirme yaparak şöyle konuştu: mesleğimizin gelişiminin ve güçlenmesinin, birliktelikle sağlanacağına inanmamız ve bu yönde hareket etmemiz mesleki gelişimde önemli bir etkendir. Bu yapılan seminerin, önümüzdeki süreçte karşılaşacağımız sorunların üstesinden gelmemize fayda ve katkı sunmasını, umuyorum.

Malumunuz mesleğimiz aktif bir meslek, çıkan her yeni kanun, tebliğ, yönetmelik ve çıkarsa çıksın illaki ya tamamı ya da kıyısından köşesinden her hangi bir yanından bize dokunuyor. Dolayısıyla bizler de mesleğimiz gereği bu hıza ayak uydurmak ve sürekli canlı kalmak durumundayız.

Hayatımıza “e” ler girmeye başladı e- bildirge ile başlayıp e- beyan, e-devlet, e-ticaret, e- defter derken son olarak da karşımıza e defter beyan sistemi, e-serbest meslek makbuzu, e-müstahsil makbuzu, e-irsaliye ve daha birçok “e” artık hayatımızda.

      Bu günkü seminerimizde ise Defter Beyan Sistemi (Serbest Meslek Kazanç Defteri ile İşletme Defterlerinin geleceği), Muhtasar  Aylık Prim Hizmet Bildirgesi Birleşmesi, e-serbest meslek makbuzu, e-müstahsil makbuzu, e-irsaliye ve diğer e-uygulamalar hakkında bilgi verilmekte,Ayrıca, uyumlu mükelleflere sağlanan vergisel avantajlar, nakit sermayede vergi indirimi, izaha davet, Torba Yasa ile gelen değişiklikler, bilirkişilik, uzlaştırmacılık ve arabuluculukta vergilendirme ile yılsonu hatırlatmaları konularında bilgilendirme ve değerlendirmeler yapılmaktadır.

           Bulut Meslegimizin  her geçen gün biraz daha   dijital ortamda  devam edeceğinden  Yozgat  smmm odası olarak eğitimlerimiz  devam edecektir dedi.

 
 
 
ÇOK OKUNANLAR  
 
 
SİTE ANKET  
 
İLANLAR  
 
 
REKLAM ALANI  
 
 
HAVA TAHMİN  
YOZGAT İLİ HAVA DURUMU
YOZGATYOZGAT
 
LİNKLER  
 
 
SİTE SAYAÇ  
 
Bu gün sitemizi : 165 kişi ziyaret etti
Dün sitemizi : 439 kişi ziyaret etti
Toplamda sitemizi : 380560 kişi ziyaret etti
İp Numaranız : 54.227.76.180
Sitemizde toplam kez gezinti yaptınız
   
 
 

ÇAYIRALAN HABER
Çayıralan Haber Gazetesi © Tüm Hakları Saklıdır
Tasarım : ayhan-v@hotmail.com