Tr
  .
  Foto Galeri Video Galeri Künye Gizlilik İletişim
  GÜNCEL EKONOMİ EĞİTİM SAĞLIK SİYASET SPOR İLANLAR HABER ARŞİV
  Alış : 5,4700 Satış : 5,4799 Alış : 4,8918 Satış : 4,9242 Alış : 3,1560 Satış : 3,1973
  GÜNCEL / POLİS TEŞKİLATININ 173. KURULUŞ YILDÖNÜMÜ İLÇEMİZDE KUTLANDI
   
 
15.04.2018 tarihinde eklendi
777 defa okundu
POLİS TEŞKİLATININ 173. KURULUŞ YILDÖNÜMÜ İLÇEMİZDE KUTLANDI

             Polis Teşkilatının 173’ inci kuruluş yıldönümü ve Polis Haftası kapsamında Çayıralan’da çeşitli etkinlikler düzenlendi.

            Polis Haftası münasebetiyle hafta boyunca, Şehit ailelerinin ziyaret edilmesi, Şehit mezarlarının ziyareti ve 10 Nisan Salı günü öğle namazına müteakip  İlçemiz Merkez Aşağı  Camiinde tüm şehitler için mevlit okutuldu.

            10 Nisan 2018 Salı günü Hükümet Konağı önünde yapılan kutlama programı saat 10:00’da gerçekleşti.

            İlçe Emniyet Amirliğinin çelenginin sunulmasını İlçe Emniyet Amiri Komiser Tolgahan Yağmur  yaptı. Çeleng sunumunun  ardından saygı duruşu ve İstiklal Marşı okundu. Günün anlam ve önemini belirten konuşmayı yine Komiser Tolgahan Yağmur yaparken, Polis teşkilatının kuruluşunun 173 üncü kuruluş yıldönümü kutladı.

“Teşkilatımızın 173’ünci Kuruluş yıl dönümü münasebetiyle tertiplemiş olduğumuz törenimize, teşriflerinizden dolayı hepinize teşekkür ediyorum” diyen Komiser Yağmur; “Kuruluşundan bu yana 173 yıldır, ülkemizde huzur ve güvenin tesisini, vatandaşın can, ırz ve mal güvenliğinin korunmasını, yardıma muhtaç olanlara yardıma koşmayı, Devletimizin ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğünü hedef alan, tehdit ve tehlikelere karşı göğsünü kurşunlara siper ederek, giydiği üniformanın ve gölgesinde hizmet verdiği Şanlı Bayrağımızın onurunu, her ortamda ve her koşulda koruyan, yılmadan günün 24 saatinde, amansız bir şekilde mücadele etmeyi kendisine görev edinen ve üstlenmiş olduğu bu görevi başarı ile sürdüren, bütün mesai arkadaşlarımın 173’üncü kuruluş yıldönümünü kutlar, daha nice mutlu yıldönümlerine sağlıkla erişmemiz temennisi ile üstün başarılar diler, görevi uğruna canını veren aziz şehitlerimize rahmet, geride kalan dul ve yetimlerimize, görev malullerimize ve ömrünün en güzel yıllarını mesleğine vererek şerefle emekliye ayrılmış olan mensuplarımıza, aileleri ile birlikte sağlıklı ve uzun ömürler dilerim. 10 Nisan Polis Bayramınız kutlu olsun. ” diyerek tüm meslektaşlarının 173 inci kuruluş yıldönümünü kutladı.

            Hükümet Konağı önündeki programın sonlanmasıyla birlikte ilçe emniyet amirliğinde tebriklerin kabulü gerçekleşti. Burada kutlama amaçlı gelen bütün misafirlere Polis Teşkilatı tarafından ikramlarda bulunuldu. Programa İlçe Kaymakam Vekili Fatih Eroğlu, Çayıralan Belediye Başkanı Yasin Şahiner, siyasi parti mensupları, daire amirleri, emekli polis memurları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

 
 
 
ÇOK OKUNANLAR  
 
 
SİTE ANKET  
 
İLANLAR  
 
 
REKLAM ALANI  
 
 
HAVA TAHMİN  
YOZGAT İLİ HAVA DURUMU
YOZGATYOZGAT
 
LİNKLER  
 
 
SİTE SAYAÇ  
 
Bu gün sitemizi : 432 kişi ziyaret etti
Dün sitemizi : 485 kişi ziyaret etti
Toplamda sitemizi : 403282 kişi ziyaret etti
İp Numaranız : 34.236.145.124
Sitemizde toplam kez gezinti yaptınız
   
 
 

ÇAYIRALAN HABER
Çayıralan Haber Gazetesi © Tüm Hakları Saklıdır
Tasarım : ayhan-v@hotmail.com