Tr
  .
  Foto Galeri Video Galeri Künye Gizlilik İletişim
  GÜNCEL EKONOMİ EĞİTİM SAĞLIK SİYASET SPOR İLANLAR HABER ARŞİV
  Alış : 5,2601 Satış : 5,2696 Alış : 4,7536 Satış : 4,7851 Alış : 3,0165 Satış : 3,0560
  GÜNCEL / Kaymakam Vekili Eroğlu İçin Veda Yemeği Düzenlendi
   
 
01.07.2018 tarihinde eklendi
939 defa okundu
Kaymakam Vekili Eroğlu İçin Veda Yemeği Düzenlendi

            Çayıralan Kaymakam Vekili Fatih Eroğlu’na; Kaynarpınar Mesire alanında  veda yemeği düzenlendi.    

7 aydır vekil olarak Çayıralan Kaymakamı olarak görev yapan Fatih Eroğlu, yurtdışı stajı nedeniyle Cuma günü ilişiğini keserek ilçemizden ayrıldı.

            Çayıralan protokolü ve kurum amirleri tarafından Kaynarpınar Mesire alanında  düzenlenen yemeğe Kaymakam Fatih Eroğlu ile birlikte Çandır Kaymakam Vekili Muhammet Çiftçi, Çayıralan Belediye Başkanı Yasin Şahiner, Ak Parti İlçe Başkanı Arif Akpınar, İl Genel Meclis Üyesi Abdulbaki Karataş, daire amirleri, kaymakamlık personelleri ve muhtarlar katıldı.

            Düzenlenen yemekte herkesten helallik isteyen Kaymakam Eroğlu; “ilçeye atandığımda önyargılı gelmiştim. Ancak Çayıralan’a gelip, bu doğal güzellikleri görünce, sizlerle tanışınca ne kadar şanslı olduğumu gördüm. Doğal güzellikleri bakımından Çayıralan güzel bir ilçe. Bu konuda şanslı bir yerdesiniz. İnsan ilişkileri bakımından da oldukça sıcak ve cana yakın insanlarımız var” dedi.

            “Görev süresi boyunca herhangi bir olumsuzluk karşısında kırdığım insanlar var ise onlardan helallik isterim” diyen Kaymakam Eroğlu; “Bundan sonraki görev alacağım ilçelerde bir kardeşiniz olduğunu unutmayın. Sizleri her zaman beklerim. Bu güne kadar bana nasıl sahip çıktıysanız bundan sonra gelecek arkadaşa da sahip çıkacağınıza eminim. Tekrardan misafirperverliğiniz ve dostluğunuz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim” dedi.

            Çandır Kaymamak Vekili Muhammet Çiftçi ve Çayıralan Belediye Başkanı Yasin Şahiner  ise Kaymakam Eroğlu’na bundan sonraki görevinde başarılar dilediler. Yemek sonunda Çayıralan Belediye Başkanı Yasin Şahiner ve kurum amirleri Kaymakam Eroğlu’na hediye takdim ederek yeni görevinde başarılar dilediler.   

            

 
 
 
ÇOK OKUNANLAR  
 
 
SİTE ANKET  
 
İLANLAR  
 
 
REKLAM ALANI  
 
 
HAVA TAHMİN  
YOZGAT İLİ HAVA DURUMU
YOZGATYOZGAT
 
LİNKLER  
 
 
SİTE SAYAÇ  
 
Bu gün sitemizi : 252 kişi ziyaret etti
Dün sitemizi : 372 kişi ziyaret etti
Toplamda sitemizi : 390162 kişi ziyaret etti
İp Numaranız : 18.212.222.217
Sitemizde toplam kez gezinti yaptınız
   
 
 

ÇAYIRALAN HABER
Çayıralan Haber Gazetesi © Tüm Hakları Saklıdır
Tasarım : ayhan-v@hotmail.com