Tr
  .
  Foto Galeri Video Galeri Künye Gizlilik İletişim
  GÜNCEL EKONOMİ EĞİTİM SAĞLIK SİYASET SPOR İLANLAR HABER ARŞİV
  Alış : 5,2601 Satış : 5,2696 Alış : 4,7536 Satış : 4,7851 Alış : 3,0165 Satış : 3,0560
  GÜNCEL / Çayıralan Kaymakamlığını Aydın Yürütecek
   
 
09.07.2018 tarihinde eklendi
989 defa okundu
Çayıralan Kaymakamlığını Aydın Yürütecek

Kaymakam Vekili Fatih Eroğlu’nun Yurt Dışı Görevi Nedeniyle Boşalan Çayıralan Kaymakamlığına Vekaleten Yusuf Melikşah Aydın Görevlendirildi. 

                Kaymakam vekili Fatih Eroğlu'nun yurt dışı görevi ile boşalan Çayıralan Kaymakamlığına Kaymakam Vekili Yusuf Melikşah Aydın görevlendirildi.

                1992 Amasya Suluova doğumlu olan Kaymakam Vekili Aydın Çayıralan Haber Gazetesine makamında yaptığı açıklamada “görev sürem boyunca ilçemize güzel hizmetler edebilmek için var gücümle çalışacağım” dedi.

                Göreve başlar başlamaz kurum amirleri ile bir  toplantı düzenlediklerini bildiren  Kaymakam Vekili Aydın, “hem ilçe hakkında bilgiler alırken, hem de ilçemiz için neler yapabiliriz bunları masaya yatırdık” dedi.

                İlçe hakkında görüşlerini de dile getiren Kaymakam Vekili Aydın; “Çayıralan'a görevlendirme yazım çıktığında, arkadaşlarım 'Bozkırın ortasına gidiyorsun' diye latife yapmışlardı. Ancak arkadaşlarım, Çayıralan'ın yeşilliğini ve ormanlarını görünce kıskanacaklar” dedi.

Kaymakam Vekili Yusuf Melikşah Aydın; 1992 Amasya Suluova doğumlu olup, İlkokulu Çanakkale'de okudu. Liseyi, Eskişehir Fen Lisesinde yatılı olarak bitiren Aydın, Ankara Siyasal Bilimleri Fakültesinden mezun olduktan 2 ay sonra Kaymakamlık sınavını kazanarak, Eskişehir Kaymakam adayı olarak stajını tamamladı. Tavşanlı ve Havran Kaymakam Refikliği görevlerinde de bulunan Aydın; görevlendirme ile Çayıralan Kaymakam Vekili olarak görevine başladı.

 
 
 
ÇOK OKUNANLAR  
 
 
SİTE ANKET  
 
İLANLAR  
 
 
REKLAM ALANI  
 
 
HAVA TAHMİN  
YOZGAT İLİ HAVA DURUMU
YOZGATYOZGAT
 
LİNKLER  
 
 
SİTE SAYAÇ  
 
Bu gün sitemizi : 247 kişi ziyaret etti
Dün sitemizi : 372 kişi ziyaret etti
Toplamda sitemizi : 390157 kişi ziyaret etti
İp Numaranız : 18.212.222.217
Sitemizde toplam kez gezinti yaptınız
   
 
 

ÇAYIRALAN HABER
Çayıralan Haber Gazetesi © Tüm Hakları Saklıdır
Tasarım : ayhan-v@hotmail.com