Tr
  .
  Foto Galeri Video Galeri Künye Gizlilik İletişim
  GÜNCEL EKONOMİ EĞİTİM SAĞLIK SİYASET SPOR İLANLAR HABER ARŞİV
           
  GÜNCEL / ATAMALAR YAPILDI
   
 
19.07.2020 tarihinde eklendi
248 defa okundu
ATAMALAR YAPILDI

                Resmi Gazetede yayımlanan Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi ile 427 mülki idare amirinin görev yerleri değiştirildi. 427 mülki idare amirinin yerinin değiştiği kararname ile birlikte, pek çok ilde kaymakamlık makamındaki isimler de değişirken İlçemizde iki yıla yakın görev yapan Çayıralan Kaymakamımız Sayın Bekir Özen ise Kızılören İlçesine tayin oldu.

                Yapılan atama ile Yozgat'ta 8 İlçenin kaymakamı değişirken, bir de Vali yardımcısı atandı. Afyon-Kızılören Kaymakamlığına Çayıralan Kaymakamımız Bekir Özen tayin oldu. Komşu İlçelerimizden ise Çandır Kaymakamı Murat Yayabaşı, Çorum-Mecitözü Kaymakamlığına tayin oldu. Sarıkaya Kaymakamı Yasin Özcan ise  Kırıkkale Vali Yardımcılığına atandı. Yozgat Sarıkaya Kaymakamlığına ise Şanlıurfa Vali Yardımcısı Selami Işık atandı.

                Yozgat Vali Yardımcılığına Giresun-Çanakçı Kaymakamı Hasan Akbulut, Yozgat Aydıncık Kaymakamlığına Kayseri-Tomarza Kaymakamı Adem Balkanlıoğlu, Yozgat Çekerek Kaymakamlığına Denizli-Güney Kaymakamı Hüseyin Kaptan, Yozgat Çekerek Kaymakamlığına Denizli-Güney Kaymakamı Hüseyin Kaplan, Yozgat Aydıncık Kaymakamlığına Çankırı-Kızılırmak Kaymakamı Ömer Kıraç, Yozgat Akdağmadeni Kaymakamlığına Elazığ Palu Kaymakamı Mustafa Demir atandı.

 
 
 
ÇOK OKUNANLAR  
 
 
SİTE ANKET  
 
İLANLAR  
 
 
REKLAM ALANI  
 
 
HAVA TAHMİN  
YOZGAT İLİ HAVA DURUMU
YOZGATYOZGAT
 
LİNKLER  
 
 
SİTE SAYAÇ  
 
Bu gün sitemizi : 21 kişi ziyaret etti
Dün sitemizi : 173 kişi ziyaret etti
Toplamda sitemizi : 629178 kişi ziyaret etti
İp Numaranız : 3.235.101.50
Sitemizde toplam kez gezinti yaptınız
   
 
 

ÇAYIRALAN HABER
Çayıralan Haber Gazetesi © Tüm Hakları Saklıdır
Tasarım : ayhan-v@hotmail.com