Tr
  .
  Foto Galeri Video Galeri Künye Gizlilik İletişim
  GÜNCEL EKONOMİ EĞİTİM SAĞLIK SİYASET SPOR İLANLAR HABER ARŞİV
           
  GÜNCEL / KAYMAKAM BEKİR ÖZEN İLÇEMİZDEN AYRILDI
   
 
27.07.2020 tarihinde eklendi
239 defa okundu
KAYMAKAM BEKİR ÖZEN İLÇEMİZDEN AYRILDI

Mülki İdare Amirleri Kararnamesiyle Afyonkarahisar İli Kızılören İlçesine Atanan Çayıralan  İlçe Kaymakamı Bekir Özen, Düzenlenen Veda Yemeğinin Ardından İlçemizden Ayrıldı

                Çayıralan İlçe Kaymakamı Bekir Özen düzenlenen veda yemeğinin ardından İlçemizden ayrıldı.

                İki yıla yakın İlçemizde görev yapan Çayıralan İlçe Kaymakamı Bekir Özen, Mülki İdare Amirleri Kararnamesi ile Afyonkarahisar Kızılören İlçesine atandı.

                Yaklaşık olarak İlçemizde iki yıl gibi bir süre görev yapan Kaymakam Bekir Özen'e veda yemeği düzenlendi.

                23 Temmuz Perşembe günü düzenlenen veda yemeğine ise Kaymakam Bekir Özen, Belediye Başkanı Vekili Yahya Şahiner, Daire Amirleri, Siyasi Parti Temsilcileri ve Sivil Toplum Kuruluşları katıldı.

                Veda yemeğinin ardından Çayıralan Hükümet Konağı önünde Kaymakam Bekir Özen ve İlçe Protokolü birlikte hatıra resmi çekindiler. Kaymakam Bekir Özen'e hediyelerin takdim edilmesinin ardından Kaymakam Bekir Özen, herkesten helallik dilekleriyle vedalaştı.

                İlçemizden ayrılan Kaymakam Bekir Özen, veda mesajında ise şu sözlere yer verdi. Özen “Saygı değer Çayıralanlılar, değerli dostlarım ve arkadaşlarım, iki yıla yakın süredir görev yaptığım güzide ilçemiz Çayıralan'dan Mülki İdare Amirleri atama kararnamesiyle Afyonkarahisar ili Kızılören ilçesine atanmış bulunmaktayım. Görev sürem boyunca bana verilen görevleri, layıkıyla gerçekleştirmek ve istenilenin fazlasını yapmak için gayret gösterdim” dedi.

                Devletin her zaman hoşgörüsünü, merhametini, şefkatini ve gülen yüzünü göstermeye çalıştım diyen Kaymakam Bekir Özen “Bu görev ve sorumluluk bilinci içinde devlet anlayışı ile tarafsız ve adil olarak Çayıralan'da yaşayan her vatandaşın kaymakamı olarak hizmet etmeye gayret ettim. Devletin her zaman hoşgörüsünü, merhametini, şefkatini ve gülen yüzünü göstermeye çalıştım. Bana verilen görevleri hak, hukuk ve adalet anlayışı içerisinde yerine getirmenin huzuru ile görevimden ayrılıyorum. Yaradan'a ve yaratılana duymuş olduğumuz sevgi, muhabbet ile bu mevki ve makamların bizlere milletin emaneti olduğu idraki ile sizlere hizmet etmeye çalıştım. Fırat'ın kenarında bir kuzuyu kurt kapsa bunun da hesabının bize sorulacağı hissiyatı içerisinde oldum. Makamım sonuna kadar siz değerli Çayıralanlılara açık oldu. Yapmış olduğumuz başarılı çalışmalarımızda her zaman bizlere destek olan Sayın Valilerime ve siz değerli Çayıralanlılara çok teşekkür ediyorum. Allah'a ısmarladık, hoşça kalın” dedi.

 
 
 
ÇOK OKUNANLAR  
 
 
SİTE ANKET  
 
İLANLAR  
 
 
REKLAM ALANI  
 
 
HAVA TAHMİN  
YOZGAT İLİ HAVA DURUMU
YOZGATYOZGAT
 
LİNKLER  
 
 
SİTE SAYAÇ  
 
Bu gün sitemizi : 55 kişi ziyaret etti
Dün sitemizi : 173 kişi ziyaret etti
Toplamda sitemizi : 629212 kişi ziyaret etti
İp Numaranız : 3.235.101.50
Sitemizde toplam kez gezinti yaptınız
   
 
 

ÇAYIRALAN HABER
Çayıralan Haber Gazetesi © Tüm Hakları Saklıdır
Tasarım : ayhan-v@hotmail.com