Tr
  .
  Foto Galeri Video Galeri Künye Gizlilik İletişim
  GÜNCEL EKONOMİ EĞİTİM SAĞLIK SİYASET SPOR İLANLAR HABER ARŞİV
           
  GÜNCEL / Kaymakamımız Sayın Mahmut Fazıl YILDIZ Görevine Başladı
   
 
20.09.2020 tarihinde eklendi
176 defa okundu
Kaymakamımız Sayın Mahmut Fazıl YILDIZ Görevine Başladı

İçişleri Bakanlığının 11.09.2020 tarihli onayı ile  İlçemiz Kaymakamı  olarak atanan  Mahmut  Fazıl YILDIZ  görevine başladı.

                 Çayıralan Eski Kaymakamı Bekir Özen’in tayini ile boşalan Çayıralan İlçe Kaymakamlığına Mahmut Fazıl Yıldız atandı. Yıldız Pazartesi günü görevine Pazartesi günü resmi olarak görevine başladı.

ÇAYIRALAN KAYMAKAMI MAHMUT FAZIL YILDIZ KİMDİR

 Çayıralan Kaymakamı Mahmut Fazıl YILDIZ, 1987 yılında Kayseri'de doğdu. Gazi Üniversitesi  Kamu Yönetimi bölümünden 2014 yılında mezun oldu. 2015 yılında KOSGEB'de Kobi uzman yardımcısı olarak meslek hayatına başladı.

Mülki İdare Amirliği mesleğine 2018'de Muş Kaymakam Adayı olarak başladı. İl Merkez stajını Muş'ta tamamladıktan sonra Kaymakam Refikliği stajını Balıkesir'in Susurluk ilçesinde tamamladı. Ardından Muş ilinin Korkut, Artvin ilinin Borçka ve Aydın ilinin Karpuzlu ilçelerinde 13 ay süreyle Kaymakam Vekilliği görevinde bulundu.

Ankara'da 3 ay yabancı dil eğitimi aldıktan sonra Mülkiye Teftiş stajını Kırşehir'de tamamladı. İçişleri Bakanlığı tarafından gönderildiği İngiltere'de Manchester Metropolitan Üniversitesi'nde dil eğitimi aldı. Yurtdışı dönüşü Kaymakamlık Tezini tamamlayarak İçişleri Bakanlığı Eğitim Dairesi'nde Kaymakamlık Kursu kapsamında çeşitli eğitimler aldı.

İçişleri Bakanlığının 11.09.2020 tarihli onayı ile İlçemiz Kaymakamı olarak görevlendirilen Kaymakam Mahmut Fazıl Yıldız evli olup, İngilizce bilmektedir.

 
 
 
ÇOK OKUNANLAR  
 
 
SİTE ANKET  
 
İLANLAR  
 
 
REKLAM ALANI  
 
 
HAVA TAHMİN  
YOZGAT İLİ HAVA DURUMU
YOZGATYOZGAT
 
LİNKLER  
 
 
SİTE SAYAÇ  
 
Bu gün sitemizi : 140 kişi ziyaret etti
Dün sitemizi : 158 kişi ziyaret etti
Toplamda sitemizi : 634582 kişi ziyaret etti
İp Numaranız : 18.215.33.158
Sitemizde toplam kez gezinti yaptınız
   
 
 

ÇAYIRALAN HABER
Çayıralan Haber Gazetesi © Tüm Hakları Saklıdır
Tasarım : ayhan-v@hotmail.com