Tr
  .
  Foto Galeri Video Galeri Künye Gizlilik İletişim
  GÜNCEL EKONOMİ EĞİTİM SAĞLIK SİYASET SPOR İLANLAR HABER ARŞİV
           
  GÜNCEL / Korona Canımızı Yakıyor
   
 
21.09.2020 tarihinde eklendi
365 defa okundu
Korona Canımızı Yakıyor

Covid 19 Belasının ülke genelindeki  artış hızı devam ediyor.  Çayıralan İlçemizde de  Virüs can yakmaya devam ederken, geçtiğimiz hafta içinde 8 canı toprağa verdik

                Geçtiğimiz hafta içinde Çayıralan İlçemizde 8 vatandaşımız virüs yüzünden hayatını kaybetti.

                Ülkedeki virüsün yayılma hızı devam ederken, Çayıralan genelinde de vaka sayıları 300’ü aştı. İlçe genelinde tedbirleri uygulama konusunda denetimler sıklaştırılmış olarak yapılsa da virüsün yayılması  yinede önlenemiyor.

BAŞKAN AKTAŞ’I TOPRAĞA VERDİK

                İlçenin sevilen yüzlerinden Kayseri’de ikamet eden Çayıralan ve Köyleri Derneği Başkanı aynı zamanda Kayseri Yozgatlılar Dernekler Federasyonu kurucu üyelerinden emekli öğretmen Necati Aktaş uzun süren tedavi sonrası hayat mücadelesine yenik düştü. Tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden Başkan Necati Aktaş ilçemizde aile mezarlığında toprağa verildi.

                Memleket aşığı  Kayseri’de uzun yıllar hemşehrileri için uğraşan, mücadele eden Aktaş;  isminde Çayıralan geçen her oluşumun içinde aktif çalışarak Çayıralan’ın kalkınması için mücadele etmişti. Aktaş’ın ölümü gerek ilçede gerekse başta Kayseri olmak üzere ülkenin birçok yerinde üzüntüyle karşılandı. 

BANKACI ABDURRAHMAN ABİMİZİ DE KAYBETTİK.

                İlçede sevilen simalardan yıllarca Çayıralan’da hizmet etmiş Bankacı Abdurrahman ismiyle anılan emekli bankacı Abdurrahman Aknur’da Covid 19 virüsüne yakalanmış, uzun süredir tedavi görmekteydi.  Hastanede yoğun bakımda tedavisi sürerken hayat mücadelesine yenik düşen Aknur Çayıralan ilçesinde aile mezarlığına defnedildi.

                Aknur ve Aktaş ile birlikte mlerkez ve köyler dahil olmak üzere edindiğimiz bilgilere göre 8 vatandaşımız geçtiğimiz hafta hayatını kaybetti.

                Çayıralan Haber Gazetesi olarak hayatını kaybeden tüm vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı dileriz.

 
 
 
ÇOK OKUNANLAR  
 
 
SİTE ANKET  
 
İLANLAR  
 
 
REKLAM ALANI  
 
 
HAVA TAHMİN  
YOZGAT İLİ HAVA DURUMU
YOZGATYOZGAT
 
LİNKLER  
 
 
SİTE SAYAÇ  
 
Bu gün sitemizi : 141 kişi ziyaret etti
Dün sitemizi : 158 kişi ziyaret etti
Toplamda sitemizi : 634583 kişi ziyaret etti
İp Numaranız : 18.215.33.158
Sitemizde toplam kez gezinti yaptınız
   
 
 

ÇAYIRALAN HABER
Çayıralan Haber Gazetesi © Tüm Hakları Saklıdır
Tasarım : ayhan-v@hotmail.com