Tr
  .
  Foto Galeri Video Galeri Künye Gizlilik İletişim
  GÜNCEL EKONOMİ EĞİTİM SAĞLIK SİYASET SPOR İLANLAR HABER ARŞİV
           
  GÜNCEL / TYP Kuraları Çekildi
   
 
28.09.2020 tarihinde eklendi
334 defa okundu
TYP Kuraları Çekildi

TOPLUM YARARINA ÇALIŞMA KAPSAMINDA İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNE BAĞLI OKULLARDA ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE 15 TEMİZLİK İŞÇİSİ VE 5 GÜVENLİK PEROSNELİ ALIMI İÇİN NOTER HUZURUNDA KURALAR ÇEKİLDİ

                Çayıralan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı okullarda çalıştırılmak üzere Toplum Yararına Çalışma programı kapsamında kuralar Cuma günü gerçekleşti.

                İlçe Milli Eğitim Müdürü İlker Akdoğan, Çayıralan Noteri Namık Özdemir, ilçe Milli Eğitim Şube Müdürü Canan Daşdelen’in hazır bulunması ile noter huzurunda çekilişler gerçekleşti.

                Çayıralan Hükümet Konağı Kaymakamlık Toplantı Salonunda gerçekleşen çekilişe Pandemi sebebiyle kimse alınmazken, çekilişler ilçe Milli Eğitim Müdürlüğünün resmi sosyal medya hesabından canlı olarak yayınlandı.

                Çekiliş öncesinde açıklamada bulunan Çayıralan İlçe Milli Eğitim Müdürü İlker Akdoğan; “Toplum Yararına Programı (TPY) kapsamında ilçemiz okullarında çılıştırılmak üzere 15 temizlik görevlisi ve 5 güvenlik görevlisi olarak başvuran katılımcıların, Çayıralan Noteri Namık Özdemir huzurunda kura yoluyla belirlenmesi amacıyla toplanmış bulunuyoruz” dedi.

                Pandemi dolayısıyla toplum sağlığını tehlikeye atmamak için salona katılımcıların hiç birinin alınmadığını dile getiren Akdoğan; “ temizlik hizmeti için toplamda 85 kişinin, güvenlik görevlisi hizmeti için ise toplam 19 kişinin başvurduğunu Yozgat İŞKUR Müdürlüğünden bizim müdürlüğümüze gelen yazıdan görüyoruz” dedi.

                Hiç bir şaibeye mahâl verilmeden gerçekleşen çekilişte öncesinde tüm adayların isimleri kutuya tek tek okunarak ve kameraya gösterilerek atılırken, çekiliş esnasında da her seferinde kutu yeniden karıştırıldı.

 
 
 
ÇOK OKUNANLAR  
 
 
SİTE ANKET  
 
İLANLAR  
 
 
REKLAM ALANI  
 
 
HAVA TAHMİN  
YOZGAT İLİ HAVA DURUMU
YOZGATYOZGAT
 
LİNKLER  
 
 
SİTE SAYAÇ  
 
Bu gün sitemizi : 140 kişi ziyaret etti
Dün sitemizi : 158 kişi ziyaret etti
Toplamda sitemizi : 634582 kişi ziyaret etti
İp Numaranız : 18.215.33.158
Sitemizde toplam kez gezinti yaptınız
   
 
 

ÇAYIRALAN HABER
Çayıralan Haber Gazetesi © Tüm Hakları Saklıdır
Tasarım : ayhan-v@hotmail.com