Tr
  .
  Foto Galeri Video Galeri Künye Gizlilik İletişim
  GÜNCEL EKONOMİ EĞİTİM SAĞLIK SİYASET SPOR İLANLAR HABER ARŞİV
           
  GÜNCEL / Çayıralan’da ihtiyaçdı
   
 
11.10.2020 tarihinde eklendi
728 defa okundu
Çayıralan’da ihtiyaçdı

Çayıralan’da ilk kapsamlı mimarlık ve mühendislik bürosu açıldı

                Çayıralan’da ilk kapsamlı mimarlık ve mühendislik bürosu açıldı.

                İki girişimcinin ortak olarak açtığı FSC Mimarlık bürosunun sahipleri İnşaat Mühendisi Gülbeyaz Şaniner ile Mimar Furkan Sefa Çalışkan birlikte Çayıralan’da hizmet verecekler.

                İlçemizde ihtiyaç olan ve talepleri çoğunlukla dışarıdan karşılanan plan, proje, tadilat, emlak, anahtar teslimi inşaat, devlet destekli projeler, enerji kimlik belgesi, iç mekan ve dış cephe tasarımları, 3 boyutlu çizim ve tasarım işleri, mertaj, maliyet, keşif hesaplamaları, hes projeleri, solar sistem, su deposu projesi, akustik proje, çevre tasarımı ve peyzaj işleri yeni açılan bu büroda yapılabilecek.

                Açılan FSC Mimarlık Mühendislik Bürosu  firma yetkilisi Gülbeyaz Şahiner yapacakları hizmetleri gazetemize sıralarken, “Çayıralan’lı hemşehrilerimiz en küçük bir inşaat işinde bile komşu il veya ilçelerden ancak hizmet alabiliyorlardı. İş arkadaşım Mimar Furkan bey ve İnşaat Mühendisi olarak ben vatandaşımızı yormadan ayağında kendilerine hizmet vereceğiz. Yani emlakla, çizimle, haritayla, inşaatla ilgili akla gelen bütün hizmetleri bu büromuzda vatandaşımızın hizmetine sunacağız” dedi.

                Çayıralan’ın Devlet Destekli Projeler, Avrupa Birliği Projeleri, KOP projeleri gibi bir çok projede Yozgat ilçeleri arasında en az hibe alan ilçelerden biri olduğunu vurgulayan Şahiner; “buradan vatandaşlarımıza proje desteği de sunacağız. Onlar adına projede hazırlayabileceğiz” dedi.

                Fatih Mahallesi Şehit Yarbay Caddesi üzerinde bulunan FSC Mimarlık ve Mühendislik Bürosu açarak vatandaşın hizmetine sunan genç girişimcilerimiz Gülbeyaz Şahiner ile Furkan Sefa Çalışkan kardeşlerimize Çayıralan Haber Gazetesi olarak başarılar dileriz.
 
 
 
ÇOK OKUNANLAR  
 
 
SİTE ANKET  
 
İLANLAR  
 
 
REKLAM ALANI  
 
 
HAVA TAHMİN  
YOZGAT İLİ HAVA DURUMU
YOZGATYOZGAT
 
LİNKLER  
 
 
SİTE SAYAÇ  
 
Bu gün sitemizi : 36 kişi ziyaret etti
Dün sitemizi : 136 kişi ziyaret etti
Toplamda sitemizi : 640237 kişi ziyaret etti
İp Numaranız : 18.234.255.5
Sitemizde toplam kez gezinti yaptınız
   
 
 


ÇAYIRALAN HABER
Çayıralan Haber Gazetesi © Tüm Hakları Saklıdır
Tasarım : ayhan-v@hotmail.com