Tr
  .
  Foto Galeri Video Galeri Künye Gizlilik İletişim
  GÜNCEL EKONOMİ EĞİTİM SAĞLIK SİYASET SPOR İLANLAR HABER ARŞİV
           
  GÜNCEL / Başer; Köylerimizi sıcak asfaltla buluşturuyoruz
   
 
11.10.2020 tarihinde eklendi
333 defa okundu
Başer; Köylerimizi sıcak asfaltla buluşturuyoruz

Sıcak asfalt çalışmalarını yerinde inceleyen Ak Parti Yozgat Milletvekili Yusuf Başer ; “sıcak asfalt ile köy yollarımızın  kalitesini artırıyoruz” dedi. 

                Ak Parti Yozgat Milletvekili ve Seçim İşleri Başkan Yardımcısı Yusuf Başer; partisinin 7. olağan genel kurulu için geldiği Çayıralan’da BSK Yol yapım çalışmalarını ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı.

                Beraberinde Konuklar Belediye Başkanı Muammer Çetin, İl Genel Meclis Üyesi Abdulbaki Karataş, Sarıkaya İl Genel Meclis Üyesi Talat İbiş ile birlikte Çayıralan - Sarıkaya arası köy grup yollarında Günyayla-Konuklar arasında devam eden BSK Sıcak asfalt çalışmasını inceleyerek yol yapımında çalışan işçilerle bir süre sohbet etti.

                 Çalışmalar hakkında Ak Parti Yozgat Milletvekili Yusuf Başer’e bilgi veren İl Genel Meclis Üyesi Abdulbaki Karataş; Günyayla - Konuklar arasında 4 km’lik bölümde, Çayıralan’ın en yoğun grup yolu Çayıralan-Sarıkaya köy grup yollarında sıcak asfaltla iyileştirme çalışmaları aralıksız devam ettiğini, Çayıralan merkezden başlayan yolun 2020 yılı itibariyle Günyayla’yı 4 km geçerek Konuklar istikametine devam ettiğini söyledi. 

                Kısa zamanda Sarıkaya ile birleştirilmesi hedeflenen yolda 2020 yılı Köydes bütçesi ile toplamda 4 km (BSK) sıcak asfalt yapılıyor. 

                Ak Parti olarak sıcak asfalta önem verdiklerini gazetemize açıklayan Ak Parti Yozgat Milletvekili Başer; “Çayıralan’dan başlamak üzere Çayıralan-Sarıkaya köy grup yolumuzda Konuklar kasabasına doğru sıcak asfalt çalışmamız devam ediyor. Ak Parti laf üreten bir parti değil icraat yapan bir partidir. Köy yollarımızın kalitesini yükseltmek için sıcak asfalt çalışmalarına devam ediyoruz. bundan sonra da devam edeceğiz. Burada da yaptığımız sıcak asfaltımız Çayıralan ilçemize ve Konuklar Kasabasında yaşayan vatandaşlarımıza hayırlı uğurlu olsun” dedi. 

                2020 yılında Kilitparke programında Çayıralan’da 8 köyün yer aldığını  dile getiren Ak Parti Yozgat Milletvekili Başer “Çayıralan’da geçmişten günümüze İl Genel Meclis Üyelerimizin çalışmaları sonucu kilit taş yapımında önemli bir ivme yakaladık. köylerimizin de ciddi katkısı oldu. 2020 yılı sonu itibariyle 6 köyümüzün kilit taş problemini % 100 oranında çözmüş olacağız. Diğer köylerimizde de çalışmalar aralıksız devam edecek. Hiç bir vatandaşımızın ayağı çamura değmeyecek” dedi.

 
 
 
ÇOK OKUNANLAR  
 
 
SİTE ANKET  
 
İLANLAR  
 
 
REKLAM ALANI  
 
 
HAVA TAHMİN  
YOZGAT İLİ HAVA DURUMU
YOZGATYOZGAT
 
LİNKLER  
 
 
SİTE SAYAÇ  
 
Bu gün sitemizi : 34 kişi ziyaret etti
Dün sitemizi : 136 kişi ziyaret etti
Toplamda sitemizi : 640235 kişi ziyaret etti
İp Numaranız : 18.234.255.5
Sitemizde toplam kez gezinti yaptınız
   
 
 


ÇAYIRALAN HABER
Çayıralan Haber Gazetesi © Tüm Hakları Saklıdır
Tasarım : ayhan-v@hotmail.com