Tr
  .
  Foto Galeri Video Galeri Künye Gizlilik İletişim
  GÜNCEL EKONOMİ EĞİTİM SAĞLIK SİYASET SPOR İLANLAR HABER ARŞİV
           
  GÜNCEL / İlbay güven tazeledi
   
 
18.10.2020 tarihinde eklendi
358 defa okundu
İlbay güven tazeledi

                AK Parti Çandır İlçe Başkanlığı 7. Olağan Kongresinde mevcut başkan Halim İlbay, tek liste halinde girdiği kongreye güven tazeleyerek yeniden başkan seçildi.

                Çandır Belediye Düğün Salonunda düzenlenen Kongreye; Ak Parti Yozgat İl Başkanı Çelebi Dursun,  AK Parti Yozgat Milletvekili ve Seçim İşleri Başkan Yardımcısı Yusuf Başer,  Eski Milletvekillerinden Yozgat Koordinatörü Kemal Oğuz Kıdıl, İlçe Başkanları, İlçe ve Belde Belediye Başkanları,  İl Genel Meclis Başkanı İskender Nazlı ve üyeleri,  İl Kadın Kolları Başkanı İlknur Ünal, ve üyeleri, sivil toplum başkanları, delegeler ve partililer katıldı.

                AK Parti Çandır  İlçe Başkanı Halim İlbay, kongrede yaptığı açılış konuşmasında yaklaşık 2 yıldır ilçe başkanlığı görevini sürdürdüğünü hatırlatarak birlik ve beraberlik vurgusu yaptı. Özellikle bayanların çoğunlukta olduğu kongrede Başkan İlbay’ın sözü sürekli tezahüratlarla kesildi. Siyasette sevih secdesi olmaz diyerek eski meclis başkanı Cemil Çiçek’in sözünü konuşan Ak Parti Çandır İlçe Başkanı Halim İlbay; Geçmiş dönemlerde 2004 ve 2009 yıllarında iki kez belediye başka partilerde idi. Buda bana göre Çandır için 10 yıllık büyük bir kayıp. Gerçi bizler her ne kadar bu kaybı düzeltmeye çalışsak da hiçde kolay olmadı. Yapılan bu hizmetler göz önüne alındığında bundan sonraki bütün seçimlerde Çandır’lı hemşehrilerimiz ak Parti’den başka bir partiye teveccüh göstermeyeceğini umuyorum.” dedi. 

                AK Parti Yozgat İl Başkanı Çelebi Dursun'da yaptığı konuşmada sadakat vurgusu yaptı

                Ak Parti Yozgat İl Başkanı Çelebi Dursun, Kongreler bir partinin düğünüdür, bayramıdır” diyerek açıklamasına şöyle devam etti. “ Covid 19 sebebiyle sarılamıyoruz. kucaklaşamıyoruz. Ama şunu bilin ki her zaman gönlümüzde , kalbimiz de sizlerledir. İnşallah ülkemiz bu beladan en kısa sürede kurtulur. Ancak şu an görüyorum ki, hiç bir hastalık, hiç bir bela bizim birlik ve beraberliğimize, bizim kardeşliğimize zarar veremez. bugün burada güzel bir birliktelik gördüm. Partimizin kuruluşundan bu yana görev almış bütün ilçe başkanlarım şu an kongremizde. Bu vesileyle bütün teşkilat üyelerime, partide görev almış tüm kardeşlerimize ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.

TEŞKİLATLAR OLARAK HİÇ KİMSEYİ KÜSTÜRME LÜKSÜMÜZ YOK

“Teşkilatlar olarak hiç kimseyi küstürme lüksümüz yok.”diyen Ak Parti Yozgat Milletvekili Yusuf Başer, “Ak Parti’nin siyaset anlayışı insanı yaşatki, devlet yaşasın anlayışıdır. Ak Parti’nin siyaset anlayışında hiç kimseyi ötekileştirmek yoktur. Bizim davamızın adı bir olmaktır, beraber olmaktır, kardeş olmaktır, birlikte Çandır olmaktır. Birlikte Türkiye olmaktır. Bunun için hiçbir kardeşimizi 'eski AK Parti'li' olarak sıfatlandırmadık, sıfatlandıramayız. AK Parti, her dem yeniden doğanların partisidir. Bu partiyi kuran, yaşatan, bugünlere getiren ve inşallah geleceğe de taşıyacak olan milletimizin bizatihi kendisidir. Kendini milletin üstünde gören, gönül kazanmak yerine gönül yıkan, hizmete yönelmek yerine dar kadroculuk yapan, toparlamak yerine dışlayan kişiden AK Parti teşkilat mensubu olamaz” diyerek geçmişten günümüzü ilçe başkanlığı yapmış tüm ilçe başkanlarına teşekkür etti.

                Yapılan Çandır Ak Parti 7. Olağan Kongresinde Halim İlbay yeniden ilçe başkanı seçilirken, İlbay’ın  listesinde; Cemalettin Kayhan, Engin Çakıcı, Esra Koçak, Merve Acun, Mustafa Durucan, Münür Esim, Osman Özen, Salih Suna, Yasin Açka ve Yusuf Ünal  ilçe başkan yardımcıları olarak görev yapacaklar.

 
 
 
ÇOK OKUNANLAR  
 
 
SİTE ANKET  
 
İLANLAR  
 
 
REKLAM ALANI  
 
 
HAVA TAHMİN  
YOZGAT İLİ HAVA DURUMU
YOZGATYOZGAT
 
LİNKLER  
 
 
SİTE SAYAÇ  
 
Bu gün sitemizi : 49 kişi ziyaret etti
Dün sitemizi : 136 kişi ziyaret etti
Toplamda sitemizi : 640250 kişi ziyaret etti
İp Numaranız : 18.234.255.5
Sitemizde toplam kez gezinti yaptınız
   
 
 


ÇAYIRALAN HABER
Çayıralan Haber Gazetesi © Tüm Hakları Saklıdır
Tasarım : ayhan-v@hotmail.com