Tr
  .
  Foto Galeri Video Galeri Künye Gizlilik İletişim
  GÜNCEL EKONOMİ EĞİTİM SAĞLIK SİYASET SPOR İLANLAR HABER ARŞİV
           
  GÜNCEL / MUHTARLAR GÜNÜ KUTLANDI
   
 
25.10.2020 tarihinde eklendi
204 defa okundu
MUHTARLAR GÜNÜ KUTLANDI

                Bu yıl beşincisi düzenlenen 19 Ekim Muhtarlar Günü nedeniyle düzenlenen program çerçevesinde, Çayıralan Köy ve Mahalle Muhtarları Hükümet Konağı’ndaki Atatürk Anıtı önünde toplanarak Anıta çelenk sundular.

                Muhtarlar adına konuşma yapan İlçemiz Ishaklı Muhtarı Muammer Açıkel tüm katılımcıları selamladıktan sonra “Yönetim anlayışımızda vatandaşlarımızın devletimize ihtiyaç duyduğunda çalacakları ilk kapının muhtarlıklarımız olduğu bilinci çok önemli bir yer tutmaktadır. Günümüzde kendini yenileyen kurumların başında gelen muhtarlık en ücra yerleşim yerine bile çağdaş kamu yönetimi anlayışını taşıyarak hem sevinçte hem de hüzünde halkının her zaman yanında ve hizmetindedir” dedi.

DEVLETİN VATANDAŞA DOKUNAN EN SICAK ELİ MUHTARDIR

Açıkel; “Devletin, vatandaşa dokunan en sıcak eli ve vatandaşa en yakın idari birimimiz olan muhtarlarımız, devletimizle, mahallelerimizin ve köylerimizin gelişimi ve değişimi konusunda işbirliği ve çözüm sürecine ortaklık ederek kamu hizmetlerinin daha etkin ve verimli bir şekilde halkımıza ulaştırılmasında önemli bir görevi yerine getirmektedirler. Millet iradesiyle devletin şefkat elinin kesiştiği noktayı temsil eden muhtarlık, fedakarlık v esevgi gerektiren zor bir görevdir. Bu duygu ve düşüncelerle gerek milletimizin gerekse devletimizin temsilcisi olarak önemli görevi ifa eden muhtarlarımıza hizmetlerinden dolayı teşekkürlerimi sunuyor, tüm muhtarlarımızın “Muhtarlar Günü”nü kutluyor, ebediyete intikal eden muhtarlarımıza Allah’tan rahmet, görevde olanlara sağlık ve başarılar diliyorum” dedi.

                Hükümet Konağı önündeki yapılan programdan sonra köy ve mahalle muhtarları öncesinde Kaymakamlık makamını ardından Çayıralan Belediye’sini ziyaret ettiler.

 
 
 
ÇOK OKUNANLAR  
 
 
SİTE ANKET  
 
İLANLAR  
 
 
REKLAM ALANI  
 
 
HAVA TAHMİN  
YOZGAT İLİ HAVA DURUMU
YOZGATYOZGAT
 
LİNKLER  
 
 
SİTE SAYAÇ  
 
Bu gün sitemizi : 37 kişi ziyaret etti
Dün sitemizi : 136 kişi ziyaret etti
Toplamda sitemizi : 640238 kişi ziyaret etti
İp Numaranız : 18.234.255.5
Sitemizde toplam kez gezinti yaptınız
   
 
 


ÇAYIRALAN HABER
Çayıralan Haber Gazetesi © Tüm Hakları Saklıdır
Tasarım : ayhan-v@hotmail.com