Tr
  .
  Foto Galeri Video Galeri Künye Gizlilik İletişim
  GÜNCEL EKONOMİ EĞİTİM SAĞLIK SİYASET SPOR İLANLAR HABER ARŞİV
           
  İLANLAR / OCAKLAR YANMAYA BAŞLADI
   
 
9.06.2020 tarihinde eklendi
930 defa okundu
OCAKLAR YANMAYA BAŞLADI

Normalleşme Süreci İle Birlikte İlçemizdeki Çay  Ocaklarıda Müşterilerine Hizmet Vermeye Başladı.

                Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın duyurduğu yeni normalleşme süreciyle birlikte İlçemizdeki çay ocakları, müşterilerine kapılarını açmaya başladı.

                16 Mart 2020 tarihinden itibaren korona virüs tedbirleri kapsamında kapatılan  çay ocakları ve kahvehaneler 76 gün sonra ilk müşterilerini kabul etmeye başladı. İlçemizde ise Korona virüs tedbirleri kapsamında iş yerlerini kapatmak zorunda kalan çay ocağı işletme sahipleri ise yeni normalleşme süreci ile birlikte tekrar iş yerlerini açmanın mutluluğunu yaşadılar.

                Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın Ulusa sesleniş konuşmasında çay ocakları ve kahvehanelerin açılacağını da duyurmuştu. İlçemizdeki Esnaflarımız ise gerekli hummalı çalışmaları tamamlamalarının ardından 1 Haziran 2020 tarihinden itibaren müşterilerine hizmet vermeye başladılar.

                Korona virüs tedbirleri kapsamında hijyen kurallarına uyan ve önlemlerini alan çay ocağı işletmeleri müşterilerine, tek kullanımlı kağıt bardakta hizmet vermeye başladılar. Maske ve sosyal mesafe kurallarına uyan müşteriler ise aylar sonra ocaklarda çay ve kahve içebildikleri için memnun olduklarını dile getirdiler ve kahvehane kültürüne alışkın oldukları için sürecin kendileri için biraz zor geçtiğini de ifade ettiler.

                İşletme sahibi Türker Sel; “Aylar sonra dükkanlarımız açıldı, çok memnunun olduk.  Dükkanımızı kurallara uygun olarak açtık ve sosyal mesafe kurallarına da uyuyoruz” dedi.

 
 
 
ÇOK OKUNANLAR  
 
 
SİTE ANKET  
 
İLANLAR  
 
 
REKLAM ALANI  
 
 
HAVA TAHMİN  
YOZGAT İLİ HAVA DURUMU
YOZGATYOZGAT
 
LİNKLER  
 
 
SİTE SAYAÇ  
 
Bu gün sitemizi : 130 kişi ziyaret etti
Dün sitemizi : 226 kişi ziyaret etti
Toplamda sitemizi : 634100 kişi ziyaret etti
İp Numaranız : 3.89.87.12
Sitemizde toplam kez gezinti yaptınız
   
 
 

ÇAYIRALAN HABER
Çayıralan Haber Gazetesi © Tüm Hakları Saklıdır
Tasarım : ayhan-v@hotmail.com